صفحه اصلی

حداقل بودجه 300 میلیون تومان

حداقل نیروی کار
3 نفر

حداقل فضا
150 متر مربع

برق موردنیاز
3فاز 32آمپر

هلدینگ تهران برتر نوین

خدمات ما

چرا تهران برتر نوین؟

ویژگی های ما

هلدینگ تهران برترنوین از سال 1393 با هدف تامین و تولید ماشین آلات صنعتی گام در عرصه صنعتی کشور نهاد و در آغاز فعالیت خود اقدام به ساخت انواع خطوط تولید زغال مانند کوره های صنعتی، خط تولید زغال فشرده، زغال حبه ای، زغال توپی، زغال کبابی و انواع کوره های خشک کن با مصارف و کاربرد های مختلف و متنوع کرده است.
گروه مهندسی و طراحی تهران برتر نوین، همگام با تکنولوژی روز دنیا و همسو با آرمان های حفاظت از محیط زیست کشورمان برآن شده است که از مواد بازیافتی، محصول بسیار مرغوب و کار آمد در عرصه منطقه ای را به نام زغال فشرده تولید کند.

  • هلدینگ تهران برتر نوین بزرگترین و تخصصی ترین کارخانه تولید انواع زغال در کشور می باشد،که با دو برند (مسترزغال) و (الوهّاب) به عنوان زیر مجموعه هلدینگ در بحث خرید و فروش و صادرات زغال فعالیت می نماید.
  • لازم به ذکر است که برند مسترزغال در بخش خرید و فروش در داخل کشور و برند الوهآب برای صادرات به کشورهای همسایه راه اندازی گردیده و سالانه بالغ بر 500تن زغال تولید شده را در داخل و خارج از مرزهای کشور عزیزمان به فروش می رساند.
  • از دیرباز هلدینگ تهران برتر نه تنها در تولید انواع زغال پیشگام بوده بلکه باحمایت از تولید ملی و کار آفرینی سالانه بخش زیادی از حجم مصرفی زغال را از طریق(کارگاه های زیرمجموعه تهران برتر که تماما زیر نظر مهندسین مجرب و باتجربه تهران برتر و با حمایت شخص مدیر عامل جناب اقای دکتر فلاح راه اندازی گردیده ) تامین و به بازار عرضه می نماید.
  • امروزه زغال تبدیل به صنعت گردیده ومی توان از مواد بازیافتی و دور ریز محصولی پرکاربرد و پرسود بدست آورد.

اینستاگرام:@tehran_bartar_novin

تصاویر تهران برتر نوین

گالری تصاویر

یکی از افتخارات هلدینگ تهران برتر نوین، اشتغال زایی مستقیم برای حدودا 3000 نفر می باشد.

بیشتر بدانید

تازه‌ترین خبرها

همه خبرها
  • 17673
  • دستگاه تولید زغال

دستگاه تولید زغال

شهریور ۱۳ام, ۱۴۰۲|

دستگاه‌های تولید زغال عمدتاً برای تبدیل چوب یا مواد آلی دیگر به زغال فعال یا زغال چوب استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها به عنوان کوره‌های [...]

0+
اشتغال زایی
0+
کارگاه
0
تنوع محصولات
0
سال سابقه

تماس با کارشناسان

جهت اخذ نمایندگی راه اندازی خط تولید محصولات تهران برتر نوین در شهر خودتان، لطفا فرم را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

    خانهخدمات سوالاتتماسارتباط