شاهین فلاح ( وهاب الدین فلاح ) مدیر عامل شرکت تهران برتر نوین است که در زمینه تولید و ساخت دستگاه زغال فشرده فعالیت دارد. او با تجربه و دانش فنی خود، به کیفیت و کارایی بالای دستگاه‌های زغال فشرده تولید شده توسط شرکت خود افزوده است.

سوابق شغلی و تحصیلی جناب دکتر شاهین فلاح (وهاب الدین فلاح)

 •  دکترای مدیریت صنعتی وگرایش تولید
 •  مدیرعامل شرکت تهران برتر نوین
 • مدیر برند مسترزغال، بزرگترین مرکز تخصصی راه اندازی خط تولید زغال فشرده
 • مدیر برند مسترپاک، مرکز تخصصی راه اندازی خط تولید مواد شوینده
 • مدیر کشت و صنعت مجموعه پاک
 • مدیر و عضو هیئت مدیره در امور بین الملل و بازرگانی
 • محقق در امور تبدیل فرایند گازهای فلور و تبدیل گازفلور (فیشر) به بنزین G2G
 • کارآفرین برتر ونمونه کشوری درسال1398
 • اسپانسر دربی پایتخت (تیم های استقلال و پرسپولیس) و تیم های ملی کشتی و تکواندو
 • برگزاری کلاس های آموزشی و برنامه های تلویزیونی در ویژه برنامه پایش، میدون، ایران کالا، ازکجا شروع کنیم، رمز موفقیت
 • حضور در شبکه یک، شبکه سه، شبکه پنج، العالم و TV PLUS

شاهین فلاح (وهاب الدین فلاح)  هستم،سلطان زغال ایران

با سلام خدمت همراهان گرامى

بنده وهاب الدین فلاح هستم که دوستان نزدیکم شاهین صدایم میکنن.

متولد اسفند ماه سال ١٣۶٣ هستم و در شهر تهران،میدان ونک به دنیا آمدم.

دبیرستان را با رشته تجربى به اتمام رساندم و در سال ١٣٨٢ در دانشگاه کرج،رشته مهندسى کشاورزى(زراعت و اصلاح نباتات) قبول شدم.

پس از گذراندن دوره کارشناسى،نیت کردم که از رشته کشاورزى که به اتمام رسید بود خارج بشم و رو به صنعت و تولید آوردم…

البته علاقه من از کودکى تولید بود و رشته تجربى را بخاطر خانواده بخصوص مادرم انتخاب کردم.

من از خانواده اى مذهبى و فرهنگى وارد جامعه شده بودم و مادرم  که معلم بود تمایل داشت که من هم همانند برادران و خواهرم پا در عرصه پزشکى و طبابت بگذارم…

در نهایت وارد عرصه تولید شدم و پس از  اتمام دانشگاه،مشغول کار در هلدینگ کشت و صنعت پاک گذاشتم..

در بدو ورودم با توجه به جسارت کارى که داشتم و مدرک تحصیلى و مدیریت خوبى که از خودم نشان داده بودم،مدیر کشت و صنعت شرکت پاک شدم…

براى استارت کار پس از دانشگاه جایگاه کارى خوبى بود..

مدت یکسال در پاک شاغل بودم به پیشنهاد یکى از اقوام وارد حوزه ساخت وساز ساختمان شدم و با توجه به رشد ملک در سالهاى اخیر،درآمد بسیار خوبى کسب کردم و در طى سه سال فعالیت ساختمانى و ساخت و ساز توانستم وارد منطقه یک تهران شوم و در محله خیابان اندرزگو که بهترین نقطه شهر تهران یا بهتر بگم ایران بود شروع به ساخت و ساز کردم…

ساختمان سازى هم منو آرام میکرد چون حس میکردم که نوعى تولید است…

موازات ساخت و ساز ملک،وارد عرصه تولید در مصارف شیمیایى شدم و در پالایشگاه تهران شمش هاى گوگرد تولید میکردم و با تیم بسیار قوى و مجربى در حال تولید بودم.

متاسفانه تولید شمش گوگرد مصادف شد با شدت گرفتن تحریم هاى ناعادلانه و یکطرفه بر علیه کشور عزیزمان توسط امریکاى جنایت کار…

و این امر موجب شد که تولید شمش گوگرد صرف اقتصادى نداشته باشد.

در این شرایط بود که ساختمان اندرزگو رو به اتمام بود و باید کار جدیدى را آغاز میکردم…

سالیان قدیم یک دوستى داشتم به اسم على که در یک کارخانه زغال مشغول به کار بود و از دوستان دوران بچگى من بود. همیشه از سود بالاى تولید زغال تعریف میکرد و میگفت: کارفرماى من از زغال،طلا بدست میاره… و به من پیشنهاد تولید زغال را میکرد.

به هر حال من کارهاى بزرگ در عرصه هاى تولید در کل کشور کرده بودم و تولید زغال برام کار کوچیکى بود…

در نهایت به فکر دستگاه هاى تولید زغال افتادم و براى طراحى طرح جدید و پیشرفته دستگاه هاى تولید زغال به کشور چین سفر کردم. خداروشکر در کشور چین با تیم خوب و مجربى آشنا و شدم و توانستم چند مدل دستگاه خریدارى کنم و وارد کشور کنم.

در ابتدا شروع به مهندسى معکوس روى دستگاه هاى چینى کردم و براى تولید کنندگان انواع زغال این دستگاه ها بسیار جالب و پر استفاده بود و در اولین پارت از فروش توانستم ۴٠ دستگاه خط تولید زغال را در یک ماه بفروشم.

با توجه به تحول بزرگى که در صنعت زغال شده بود،به صدا و سیما در برنامه پایش(زنده) دعوت شدم و این بود استارت موفقیت هاى من در عرصه زغال…

تا اون موقع همه زغال را به چشم مواد بى ارزش و کم اهمیت حساب میکردند و موازاتش واردات زغال به کشور داشتیم که این موضوع باعث میشد براى تولید زغال انگیزه اى نباشد.

در برنامه پایش موضوع واردات زغال در کشور را مطرح کردم و خوشبختانه به گوش مسئولین زیربط رسید و واردات انواع زغال را در کشور جلوگیرى کردند. خداروشکر روز به روز مجموعه من بزرگ شد و تبدیل به هلدینگ تهران برتر شد.

چون اسم تهران برتر خیلى سال قبل ثبت شده بود به ناچار کلمه (پروهان) را براى ثبت شرکت و کلمه (نوین) را براى ثبت برندم انتخاب کردم و شدم تهران برتر نوین.

تا انتهاى سال ١٣٩٩ تجربه من در این صنعت ٧ سال میشود و در این سالیان کارهاى زیادى در عرصه تولید زغال کردم.

در ابتدا اسپانسر تیم ملى کشتى و تکواندو شدم و کم کم به ورزش فوتبال رسیدم و اسپانسر تیم هاى استقلال و پرسپولیس شدم که در زمان خودش کار بسیار بزرگى بود چرا که تا قبل زغال و ورزش کنار هم قرا نمیگرفت و توجیح نداشت ولى من این کار را کردم…

شرکت در برنامه هاى مختلف در اکثر شبکه هاى صدا و سیماى جمهورى اسلام یک از افتخاراتم است،برنامه هاى قوى  و معتبرى همچون پایش-رمز موفقیت- از کجا شروع کنیم-جهش تولید  و انواع اخبار.

حتى در شبکه تى وى پلاس که اولین شبکه مجازى در کشورمان است هم دعوت شدم و در انجا لقب (سلطان زغال ایران)را به من و مجموعه من دادند و این اسم بر سر زبان ها افتاد.

لقب سلطان زغال و موازات اسپانسر استقلال و پرسپولیس باعث شد که عده اى بخیل و رقباى کارى شروع به سم پاشى در فضاى مجازى کنند و من را از ریل اصلى جدا کنند.

خداراشکر این ضربات نه تنها من را از راه اصلیم جدا نکرد،بلکه باعث شد پر قدرت تر از همیشه وارد میدان شوم و تبلیغات کارخانه تهران برتر را در تیزر هاى صدا وسیما آغاز کنم.

کار بسیار دشوارى بود،زغال-سیگار-قلیان و دود جزو ممیزى هاى صدا و سیما بود.

تیزر ما نه تنها تبلیغ زغال،بلکه تبلیغ دستگاه تولید زغال بود!!!

تیزر هاى صدا و سیما ثانیه اى محاسبه میشد و هزینه بسیار زیادى براى من داشت. تیزر ۴٠ ثانیه اى که تا آخر سال ١٣٩٩ بر روى آنتن صدا و سیماست.

در حال حاضر در حال ارتقا دستگاه هاى انواع زغال در هلدینگ تهران برتر هستم و دیگر مهندسى معکوسى در کار نیست و بهترین دستگاه ها را با بالاترین کیفیت تولید و روانه بازار میکنم.

در حال حاضر سال سوم است که کارآفرین نمونه کشور در صنعت زغال شدم. در کنار تولید دستگاه هاى زغال،در صنعت تولید توربین هاى بادى محور عمودى فعالیت میکنم و قصد دارم با اختراع جدیدى که از توربین هاى بادى کردم،تحول بزرگى در صنعت برق دنیا انجام دهم.

هلدینگ تهران برتر تولیدات متنوعى همچون دستگاه شوینده، دستگاه زغال ساز،کوره هاى صنعتى،دوارهاى صنعتى،آسیاب،کراشر،ساخت توربین هاى بادى و… دارد. در کنار تولیدات صنعتى شروع به کار دامدارى ١٠٠٠ راس گوسفند گوشتى کردم و قصد دارم در مدت زمان یکسال به ۵٠٠٠ راس برسانم.

با ارزوى موفقیت روزافزون براى تمام تولید کنندگان عزیز کشورمان در عرصه هاى مختلف…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *